Godziny pracy

 • Poniedziałek

  8:00 - 17:00

 • Wtorek

  8:00 - 17:00

 • Środa

  8:00 - 17:00

 • Czwartek

  8:00 - 17:00

 • Piątek

  8:00 - 17:00

 • Sobota

  8:00 - 17:00

POMOC DROGOWA 24/7

Expresowa pomoc drogowa Gdańsk

Zadaniem pomocy drogowej jest transportowanie pojazdów, które w przypadku awarii lub kolizji drogowej, nie mają możliwości poruszania się samodzielnie . Transport wykonywany jest z miejsca wypadku bądź w którym nastąpiła awaria do mechaniki samochodowej, w której automatycznie dany pojazd zostanie sprawdzony pod kątem przyczyny awarii lub wszelkich uszkodzeń.

W momencie wykonywania usługi holowania pojazdu, w każdej sytuacji zachowane zostają wszelkie zasady bezpieczeństwa, oraz klienci którzy od momentu rozpoczęcia wykonywania przez naszych fachowców usługi, są objęci naszą opieką oraz mają zagwarantowany komfort jak i miłą atmosferę podczas współpracy z nami, co mamy nadzieję doda Państwu komfort psychiczny w tak niecodziennej oraz nie ukrywając stresującej dla większości osób sytuacji. Chcemy pokazać, że pomoc drogowa ze strony warsztatu nie zawsze łączy się z ogromnymi kosztami oraz problemami.


Jest to usługa potrzebna każdemu, kto nie ma możliwości zadzwonić po rodzinę lub przyjaciół.

W momencie gdy auto pozostaje pod naszą opieką, klient jest zawsze informowany o każdym kroku podjętym w stronę rozpoznania przyczyny awarii oraz samej naprawy.
Swoją wiedzą jak i doświadczeniem wspieramy klienta oraz pomagamy mu w podjęciu najrozsądniejszej decyzji związanej z holowaniem oraz samą naprawą auta.

Zajmujemy się holowaniem wszelkiego typu samochodów osobowych jak i dostawczych. Kierując się potrzebami klientów, każdego traktujemy indywidualnie oraz w 100 % sprawiedliwie i profesjonalnie.
Zawsze czujemy się zobowiązani do tego aby swoją pracę wykonywać z jak największą starannością.
Pomoc drogowa z holowaniem wymaga uczciwego traktowania każdego kto potrzebuje pomocy.

Docieramy do celu błyskawicznie a miejsce z którego jest odbierane uszkodzone auto zostaje przez nas zabezpieczone w odpowiedni sposób. Ściśle kierując się przepisami ruchu drogowego

Pomoc drogowa z naszej strony to nie tylko holowanie, ale również pomoc przy zmianie koła lub mobilnej diagnostyce komputerowej. Dojedziemy nie tylko do miejsca w którym podczas podróży nastąpiła kolizja lub inna przyczyna awarii.

Dojedziemy również do miejsca Państwa zamieszkania.
Awaria może nastąpić wszędzie i w każdej jak to najczęściej bywa, najmniej odpowiedniej chwili.
Dlatego wezwanie przyjmiemy do każdego miejsca, o każdej porze, siedem dni w tygodniu.

POMOC DROGOWA
Pomoc drogowa