Godziny pracy

 • Poniedziałek

  8:00 - 17:00

 • Wtorek

  8:00 - 17:00

 • Środa

  8:00 - 17:00

 • Czwartek

  8:00 - 17:00

 • Piątek

  8:00 - 17:00

 • Sobota

  8:00 - 17:00

Naprawa zawieszenia

Zniszczona nawierzchnia czy ogromne dziury na Polskich drogach, to nieodzowny problem każdego Polaka jadącego np. rano do pracy czy przedszkola z dzieckiem.Nie ma znaczenia czy stoimy w korkach w mieście czy jedziemy rozpędzeni boczną drogą, zawieszenie naszych aut jest z dnia na dzień coraz bardziej osłabione. Prędzej czy później kończy się to wizytą w warsztacie samochodowym.

Czasem jest to kontrola profilaktyczna, jednak najczęściej słyszymy ,, pukanie,, czy ,, stukanie,, co już zmusza nas do naprawy aut. Im dłużej czekamy tym uszkodzenie jest większe i bardziej kosztowne.

Zaniedbanie takich oznak może być również bardzo niebezpieczne dla nas, naszych bliskich czy zupełnie przypadkowych osób.

Nasi mechanicy zdają sobie sprawę z odpowiedzialności jaka na nich ciąży, w momencie kiedy naprawiają bądź serwisują Państwa auto. Ich wiedza odpowiedzialność i sumienność, sprawiają, iż każdy kto skorzysta z naszych usług może bezpiecznie i bez obaw jeździć po każdej nawierzchni.

Jednak zostawmy na chwilę bezpieczeństwo oraz niekończący się problem związany z naszymi drogami.
Nasza mechanika samochodowa zdecydowanie rozumie niskie zarobki i jednocześnie ogromne wydatki z którymi mierzymy się na co dzień, w szczególności w okresie świątecznym.

Dlatego również nasze ceny są zdecydowanie przyziemne i każdego z nas jest stać na to by zadbać o komfort i bezpieczeństwo nas nas wszystkich.