Godziny pracy

 • Poniedziałek

  8:00 - 17:00

 • Wtorek

  8:00 - 17:00

 • Środa

  8:00 - 17:00

 • Czwartek

  8:00 - 17:00

 • Piątek

  8:00 - 17:00

 • Sobota

  8:00 - 17:00

Naprawa hamulców

Profesjonalna oraz kompleksowa naprawa układów hamulcowych Gdańsk

Samochód ma kilka podstawowych układów. Jednym z nich jest układ hamulcowy, dokładniej nazywanym zespołem mechanizmów umożliwiających zmniejszenie prędkości jazdy oraz zatrzymanie pojazdu.

Układ o którym mowa składa się z dwóch grup zespołów :
mechanizmów hamulcowych,
– mechanizmów uruchamiających hamulce
Mechanizmy hamulcowe służą do wytwarzania tarcia w hamulcach.
Natomiast mechanizm uruchamiający hamulce przenosi i zwiększa siły nacisku z pedału hamulca lub dźwigni ręcznej.

Jednym z najważniejszych obowiązków kierowcy, jest kontrola nad prędkością z jaką porusza się jego pojazd, oraz odległość i odstęp zachowane podczas jazdy między jego samochodem jak i innych użytkowników drogi.

Kiedy wyczuwamy, iż w naszym aucie, a raczej w jego układzie hamulcowym dzieje się coś niepokojącego, należy zgłosić się do warsztatu samochodowego w celu naprawy hamulców.
Przykładowymi niepokojącymi objawami na które należy zwrócić uwagę, mogą być między innymi zbyt twardy lub zbyt miękki pedał hamulca, podczas hamowania wyraźnie ściąga auto na którąś stronę, bądź jest odczuwane bicie podczas hamowania.

Aby odpowiednio zadbać o nasze i innych osób życie lub zdrowie, powinniśmy regularnie kontrolować sprawność naszych hamulców.

Naprawy układów hamulcowych

Świadczymy usługi w każdym zakresie dotyczącym naprawy układów hamulcowych. Zapewniamy przeprowadzenie rzetelnej oraz profesjonalnej kontroli, a także błyskawicznie i skutecznie doprowadzimy Państwa auto do pożądanego stanu.

Dzisiejsze auta są zdecydowanie bardziej zaawansowane technologicznie oraz przepełnione elektroniką.
Jednak posiadając odpowiednią wiedzę jak i narzędzia czy programy komputerowe, jesteśmy w stanie usunąć każdą usterkę czy blokadę. Nawet układ hamulcowy podczas naprawy wymaga ingerencji zaawansowanego sprzętu diagnostycznego. Nasza mechanika samochodowa oparta jest na wszechstronnej wiedzy specjalistów oraz wszystkim co może ułatwić im doprowadzenie Państwa pojazdu do idealnego stanu.W ciągu kilku minut jesteśmy w stanie rozpoznać przyczynę między innymi zaobserwowanego przez użytkownika pojazdu stukania, tarcia czy innych niepokojących sygnałów.

Każdy klient, który będzie musiał się zmierzyć z problemem w układzie hamulcowym, od razu zauważy ludzkie oraz empatyczne podejście naszego zespołu w stosunku do każdego klienta.
Problem w układzie hamulcowym jest niestety bardzo częsty, ponieważ jego układ nieustannie się zużywa.
Mimo tego nasi profesjonaliści udowodnią Państwu, że można się go pozbyć szybko, tanio , oraz na bardzo długo.

Serdecznie zapraszamy !

naprawa hamulców
Naprawy hamulców